چگونه لاغر به نظر برسیم؟

چگونه لاغر تر به نظر برسیم ؟

در این مقاله قصد داریم چند راهکار ساده معرفی کنیم که با بهره گیری از خطای دید سبب می گردد در لباس هایی که می پوشیم لاغرتر به نظر بیایم در ادامه مواردی را ذکر خواهیم کرد که به لاغر به نظر رسیدن شما کمک بزرگی خواهد کرد.

 

  1. برای لاغر به نظر رسیدن لباس هایی با خطوط عمودی بپوشید.

برای اینکه لاغر تر به نظر برسید پوشیدن لباس هایی با خطوط عمودی را فراموش نکنید چرا که بر هر قسمتی از بدن قرار گرفته شوند، اثر باریک کنندگی خواهند داشت. هرچه خطوط عمودی با فاصله ی کمتری از هم باشند یا نزدیک تر باشند، لاغر تر به نظر خواهید آمد.

 

 

  1. برای لاغر به نظر رسیدن لباس هایی با خطوط مورب بپوشید.

لازم است بدانید که خطوط مورب بر روی لباس ها به طرز غیر قابل باوری شما را لاغر تر نشان می دهد، مانند خطوط عمودی، تفاوتی ندارد که کجای بدن قرار گرفته شوند، باعث می شوند آن ناحیه لاغرتر به نظر برسد.

 

  1. برای لاغر به نظر رسیدن لباس هایی با رنگ های تیره بپوشید.

اینکه همه باور دارند لباس هایی با  رنگ مشکی باعث می شود لاغر تر به نظر برسیم کاملا درست است. با این وجود در نظر داشته باشید که همه ی رنگ های تیره زمانی که در کنار رنگ روشن تر قرار گرفته شوند، سبب می شوند لاغر تر به نظر برسید. پس بهتر است لباس با رنگ تیره در قسمت چاق تر بدن و لباس با رنگ روشن در قسمت لاغر تر بدن قرار گیرد مثلا اگر بالاتنه چاق و پایین تنه لاغری دارید. پوشیدن یک شومیز یا بلوز مشکی یا هر رنگ تیره ی دیگری با شلوار سفید یا هر رنگ روشن دیگری باعث می شود شما لاغرتر به نظر برسید.

 

 

  1. برای لاغر به نظر رسیدن لباس‌هایی بپوشید که کاملاً اندازه شما باشند.

معمولا اینطور تصور می‌شود که پوشیدن لباس‌هایی بزرگتر و آزادتر، قسمت‌های برجسته بدن مثل پهلوها، شکم و…. را پوشش می دهد و لاغر تر نشان می دهد. این تصور کاملاً نادرست می باشد. لباس‌هایی با سایز بزرگ شما را چاق تر نشان می دهد. البته لازم به ذکر است که نباید لباس هایی بیش از اندازه تنگ نیز پوشید. پس باید به دنبال لباس هایی باشید که دقیقا متناسب شما باشد تا اندامتان زیباتر به نظر برسد، نه بیش از اندازه گشاد نه تنگ.

  1. برای لاغر به نظر رسیدن کمر بند ببندید.

هدف از بستن کمربند استفاده از آن به عنوان اکسسوری می باشد تا سبب زیباتر به نظر رسیدن شلوار شما شود. در صورتی که شلوار شما از نظر اندازه متتناسب به نظر برسد و به طور آراسته‌ای بر بدن شما نقش بسته باشد، قسمت بالا تنه شما نیز لاغرتر به نظر می‌آید.

 

  1. هرگز پیراهنتان را در داخل شلوار خود قرار ندهید.

اگر شما اسپرت پوش هستید می توانید پیراهنتان را روی شلوار خود بیندازید، تا لاغرتر به نظر آیید. و حتی این کار سبب می گردد که نقاط برجسته بدنتان مشخص‌تر به نظر آید.

 

 

  1. برای لاغر به نظر رسیدن لباس‌هایی بپوشید که از کمر جمع می‌شوند

 

توجه کنید که با پوشیدن لباس‌هایی که توجه را به لاغرترین بخش کمر جلب کند لاغرتر به نظر خواهید رسید. پیراهنی به تن کنید که کمر تنگی دارد و یا دارای طرح کمربند یا گلدوزی بر روی ناحیه کمر باشد. مثلا بلوز هایی که کمرچین دارند باعث می شوند شما لاغر تر دیده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *